Opiskelijatutorit

Opiskelijatutorit ovat uusien opiskelijoiden tukena ja turvana opintojen alkutaipaleella tutustuttaen uuteen kouluun ja kaupunkiin. Voit olla tutoreihisi yhteydessä jo ennen opintojen alkua, jos sinulla on kysyttävää. Tutoreiden yhteystiedot löydät alta.
 

Liiketalous
Miki Kanninen (miki.kanninen@centria.fi)
Julia Karjalainen (julia.karjalainen@centria.fi)
Milja Kivijärvi (milja.kivijarvi@centria.fi)
Camilla Mild (camilla.mild@centria.fi)
Markus Mäkinen (markus.makinen@centria.fi)
Mikael Suikkanen (mikael.suikkanen@centria.fi)

Hoitotyö
Ada Antila (ada.antila@centria.fi)
Emma Hyyppä (emma.hyyppa@centria.fi)
Janina Peltoniemi (janina.peltoniemi@centria.fi)
Ville Vinkka (ville-veikko.vinkka@centria.fi)

Sosionomi
Satu Honkaluoma (satu.honkaluoma@centria.fi)
Saija Kari (saija.kari@centria.fi)
Riina Wennström (riina.wennstrom@centria.fi)

Kemiantekniikka
Jermu Jakola (jermu.jakola@centria.fi)
Santeri Jetsu (santeri.jetsu@centria.fi)

Tuotantotalous
Roni Muilu (roni.muilu@centria.fi)

Tieto- ja viestintätekniikka
Anton Saarenpää (anton.saarenpaa@centria.fi)
Janita Tokola (janita.tokola@centria.fi)

Sähkö- ja automaatiotekniikka
Jani Känsälä (jani.kansala@centria.fi)
Toni Lundell (toni.lundell@centria.fi)

Musiikkipedagogi
Aaro Elsilä (aaro.elsila@centria.fi)

Yhteisöpedagogi
Martti Härkönen (martti.harkonen2@centria.fi)
Hanna Pääkkönen (hanna.paakkonen@centria.fi)
Jenna Tauriainen (jenna.tauriainen@centria.fi)

IINTERNATIONAL TUTORS

Business Management
Muhammad Zeeshan (muhammad.zeeshan@centria.fi)

Environmental Chemistry and Technology
Francis Aduroja (francis.aduroja@centria.fi)

Information Technology
Vy Huynh (vy.huynh@centria.fi)

International Business Pietarsaari
Ashish Pandit (ashish.pandit@centria.fi)

Nursing
Sharon Bett (sharon.bett@centria.fi)
Juho Tiainen (juho.tiainen@centria.fi)

Exchange student tutors
Adelina Chachanidze (adelina.chachanidze@centria.fi)
Sankalpa Neupane (sankalpa.neupane@centria.fi)
Paras Sharma (paras.sharma@centria.fi)
Amir Zafri (amir.azwa@centria.fi)


   
Seuraa meitä somessa: