Opiskelijatutorit

 
Opiskelijatutorit ovat uusien opiskelijoiden tukena ja turvana opintojen alkutaipaleella tutustuttaen uuteen kouluun ja kaupunkiin. Voit olla tutoreihisi yhteydessä jo ennen opintojen alkua, jos sinulla on kysyttävää. Tutoreiden yhteystiedot löydät alta.
 
 
LIIKETALOUS KOKKOLA
Jenna Kallunki (jenna.kallunki@centria.fi)
Heidi Mustikkamaa (heidi.mustikkamaa@centria.fi)
Mari Santaniemi (mari.santaniemi@centria.fi)
Heidi Sirén (heidi.siren@centria.fi)
Antti Suortamo (antti.suortamo@centria.fi)
Joakim Övermark (joakim.overmark@centria.fi)
 
LIIKETALOUS PIETARSAARI:
Lotta Naukkarinen (lotta.naukkarinen@centria.fi)
 
HOITOTYÖ:
Amanda Kivelä (amanda.kivela@centria.fi)
Janette Niemelä (janette.niemela@centria.fi)
Johannes Pörhö (johannes.porho@centria.fi)
Kyösti Rehunen (kyosti.rehunen@centria.fi)
 
KEMIANTEKNIIKKA:
Santeri Jetsu (santeri.jetsu@centria.fi)
 
TUOTANTOTALOUS:
Laura Hurmerinta (laura.hurmerinta@centria.fi)
 
TIETO- JA VIESTINTÄTEKNIIKKA
 
MUSIIKKI:
Roosa Öhman (roosa.ohman@centria.fi)
 
YHTEISÖPEDAGOGI:
Joni Kinnunen (joni.kinnunen@centria.fi)
Kreeta Käkilehto (kreeta.kakilehto@centria.fi)
Emilia Myllylä (emilia.myllyla@centria.fi)
 
SOSIONOMI KOKKOLA:
Sannamari Haapoja (sannamari.haapoja@centria.fi
Saku Piispanen (saku.piispanen@centria.fi)
 
SOSIONOMI YLIVIESKA
Sanna Syrjälä (sanna.syrjala@centria.fi)

 


   
Seuraa meitä somessa: