Yhteystiedot

 

Kansainväliset palvelut
Yhteistyösopimukset, liikkuvuusohjelmien hallinnointi
Kansainvälisten asioiden päällikkö
Peter Finell
puh. 044 725 0012
peter.finell@centria.fi
 
Kansainvälisten asioiden suunnittelijat

Jyrki Rajala
puh. 040 809 5380
jyrki.rajala@centria.fi 
(Lähtevät opiskelijat)

Hubert Spiz
puh. 044 449 2724
hubert.spiz@centria.fi
(Saapuvat opiskelijat)

 

Koulutusten kansainväliset ohjaajat (opintoihin liittyvät asiat)
Liiketalous
Marko Ovaskainen (Liiketalous) marko.ovaskainen@centria.fi 
Janne Peltoniemi (BBA Kokkola) janne.peltoniemi@centria.fi 
Sara Åhman (International Business, liiketalous Pietarsaari sara.ahman@centria.fi 
 
Kemiantekniikka
Jana Holm jana.holm@centria.fi 
 
Yhteisöpedagogi
Vesa Nuorva vesa.nuorva@centria.fi 
 
Sähkötekniikka
Jari Halme jari.halme@centria.fi 
 
Tuotantotalous & Industrial Management
Mika Kumara mika.kumara@centria.fi 
Marja-Liisa Kaakko marja-liisa.kaakko@centria.fi 
Kaija Arhio kaija.arhio@centria.fi 
 
Tieto- ja viestintäteknologia & Information Technology
Jari Isohanni jari.isohanni@centria.fi 
 
Musiikki
Annika Mylläri annika.myllari@centria.fi 
 
Sosiaaliala
Erasmus+:
Pirjo Forss-Pennanen (Kokkola) pirjo.forss-pennanen@centria.fi 
Helinä Nurmenniemi (Ylivieska) helina.nurmenniemi@centria.fi 
 
Terve Afrikka:
Anne Jaakonaho anne.jaakonaho@centria.fi 
 
Hoitoala
Erasmus+, Overseas, Nordlink: 
Katja Heikkiniemi katja.heikkiniemi@centria.fi 
 
Terve Afrikka:
Anne Jaakonaho anne.jaakonaho@centria.fi  
Seuraa meitä somessa: